Golf & Spa Kunětická HoraD + D Real Czech Challenge OpenGolf resort Kunětická Hora

Čtvrtý ročník Kunětické Tour byl zahájen

(24.4.2012 08:44 -daw-) Úvodní turnaj Kunětické Tour byl ostrým testem hřiště i hráčů před nadcházejícím turnajem Czech Golf Amateur Tour. Členové našeho klubu navíc hráli v brutto kategorii na rány o tři divoké karty na zahajovací turnaj Czech PGA Tour Golf Prague Open. Jejich držiteli se stali Tomáš Vymazal (71 ran), Sváťa Býma (74) a Ondra Hübner (76).

Sváťa Býma zahájil kolo dvěma birdie za sebou. (Foto: Pavel Krejčík)

Turnaj Golf Prague Open proběhne 6.-9. května v našem resortu a krom tří držitelů divokých karet se ve startovním poli objeví také loňský obhájce vítězství Ondra Lieser. Turnaje by se měl opět zúčastnit i italský profesionál Constantino Rocca, k jehož úspěchům patří například 2. místo na British Open 1995 či vítězství nad Tigerem Woodsem v Ryder Cupu v roce 1997.

Vraťme se však zpět ke Kunětické Tour. Kategorii stableford netto opanovali juniorští hráči. Adam Čížek (46 bodů), Jirka Vondrouš (43) i Deborka Dopitová (42) jsou členy tréninkové akademie Kina Navarra. Jak vidno, tréninkové úsilí přináší ovoce!

Kunětická Tour 2012 bude pokračovat dalším turnajem 27. května. Propozice túry naleznete zde.

Na vítěze tour čeká roční volný vstup do nového saunového centra Cendrus Spa. Partnery tour jsou Cedrus Spa, CityGolf.cz a Citibank.

Partneři Kunětické Tour 2012

(C) 2008-2011 Golf Resort Kunětická Hora. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen pouze pro osobní využití.
Kontakty | Mapa stránek | Partneři | Webdesign by David Jirků

Odkazy: Kongresové centrum | Tenisové kurty | Ubytování Východní Čechy