Golf & Spa Kunětická HoraD + D Real Czech Challenge OpenGolf resort Kunětická Hora
Golf & Spa Resort Kunětická Hora

OBCHODNÍ ÚDAJE

GREENGOLF Pardubice a.s.
Hlaváčova 392
530 02 Pardubice
IČ: 648 28 816

ADRESA RESORTU

Golf & Spa Kunětická Hora
Dříteč 155
533 05 Dříteč
GPS: 50°6'41.669"N, 15°49'9.128"E

Kongresové centrum, kongresové prostory

Kongresové centrum, kongresové prostory

Kongresové centrum Golf Resortu Kunětická Hora nabízí kongresové prostory, které je možné využít pro celou řadu příležitostí a to jak v soukromém, tak i firemním sektoru. Kongresové centrum je ideálním místem pro pořádání seminářů, školení zaměstnanců, pracovní porady, firemní mítinky a další firemní akce. Kongresové prostory byly navrženy, aby poskytovaly co nejkomfortnější zázemí pro Vaše firemní či společenské akce.

Kongresový sál

Kongresové centrum Kunětická Hora má k dispozici tři kongresové sály, které jsou Vám k dispozici pro konání konferencí či obchodních jednání – velký sál, malý sál a VIP salónek. Velký konferenční sál s kapacitou až 300 osob Vám nabízí kompletní technické a gastronomické vybavení. Součástí velkého konferenčního sálu je vstupní hala, kde naleznete šatnu a foyer pro konání přestávek a možnost občerstvení.

Malý konferenční sál je určený až pro 100 osob a je vhodný např. pro soukromé konference, firemní mítinky či bankety. VIP salónek umožňuje individuální uspořádání akcí pro 20 – 40 osob. Nabízí tak ideální řešení jednací místnosti či prostoru pro Vaši soukromou akci.

Kongresová turistika (firemní akce, semináře, školení zaměstnanců)

Kongresová turistika je ideální formou, jak získat cenné kontakty na obchodní partnery či odborníky z Vašeho oboru. Samozřejmostí je rovněž fakt, že díky kongresové turistice můžete získat nové klienty, kteří využijí Vašich služeb. Důležitými body kongresové turistiky jsou zejména vhodný hotel, doprovodný program, kongresové prostory a precizní příprava. Toto vše nabízí kongresové centrum Kunětická Hora.

Kongresové prostory pro soukromý sektor (večírky, plesy, svatby)

Kongresové prostory nejsou nutně určeny pouze pro firemní akce. Své využití naleznou i v soukromém sektoru. Kongresové sály jsou vhodné např. pro svatby, soukromé večírky, rodinné oslavy či plesy.

Svatby – svatební hostina Svatební výzdoba Kongresové prostory Kongresový sál – semináře, školení Kongresový sál – firemní akce
Firemní večírek v kongresovém centru Svatba v kongresovém sále Svatební výzdoba kongresového sálu Kongresové prostory - svatba Kongresový sál - svatba

(C) 2008-2011 Golf Resort Kunětická Hora. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je určen pouze pro osobní využití.
Kontakty | Mapa stránek | Partneři | Webdesign by David Jirků

Odkazy: Kongresové centrum | Tenisové kurty | Ubytování Východní Čechy